Camera360 Ultimate

Camera360 Ultimate 7.3.2

Rób zdjęcia jak profesjonalista

W Google Play można znaleźć setki aplikacji aparatu, które obiecują uczynić z ciebie wykwintnego fotografa lub przynajmniej znacząco ulepszyć jakość robionych przez ciebie zdjęć. Camera360 Ultimate faktycznie spełnia te obietnice i umożliwia wykonywanie profesjonalnych zdjęć bez większego wysiłku i wielu lat doświadczenia.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Robi fantastyczne i profesjonalnie wyglądające zdjęcia
  • Mnóstwo opcji edycji
  • Wybór pomiędzy automatycznymi i manualnymi opcjami
  • Posiada aparaty audio i wideo
  • Szeroki wybór aparatów, dzięki którym możesz wykonywać zróżnicowane stylistycznie zdjęcia

Wady

  • Powolna i nieco słaba responsywność
  • Nie wystarczająco intuicyjna i prosta w użyciu

Doskonały
9

W Google Play można znaleźć setki aplikacji aparatu, które obiecują uczynić z ciebie wykwintnego fotografa lub przynajmniej znacząco ulepszyć jakość robionych przez ciebie zdjęć. Camera360 Ultimate faktycznie spełnia te obietnice i umożliwia wykonywanie profesjonalnych zdjęć bez większego wysiłku i wielu lat doświadczenia.

Rób zdjęcia jak lustrzanką za pomocą telefonu

Camera360 Ultimate posiada mnóstwo funkcji oraz różnych aparatów, które możesz wybrać w zależności od tego, jakie zdjęcie chcesz wykonać. Najlepiej zacząć od Easy Cam, w której większość ustawień jest automatycznych, ale wciąż możesz włączyć lub wyłączyć stabilizację i siatkę kompozycyjną oraz z łatwością powiększać i pomniejszać obraz.

Do innych interesujących opcji Camera360 Ultimate należy aparat z efektami, z „zabawnymi” efektami, aparat do robienia selfie (automatycznie „wygładza” twoją twarz) oraz aparat do zmiany kolorów, który zatrzymuje tylko jedną barwę na zdjęciu, a resztę elementów zmienia na czarno-białe. Tego z pewnością nie dałoby się zrobić za pomocą zwykłej aplikacji aparatu, a uzyskane efekty są naprawdę imponujące.

To samo tyczy się aparatu, który umożliwia stylizowanie zdjęć na makiety – możesz wybrać część lub części zdjęcia, które mają być rozmyte, podczas gdy reszta elementów pozostaje ostra. Efekt ten z reguły wymaga posiadania bardzo dobrego sprzętu.

Jeśli jednak żadna z predefiniowanych opcji w Camera360 Ultimate nie jest w stanie sprostać twoim oczekiwaniom, możesz pobrać ich o wiele więcej ze sklepu aplikacji. Jak na razie liczba dodatkowych funkcji jest jeszcze ograniczona, ale wkrótce ma się ich ukazać o wiele więcej.

Kolejnym atutem Camera360 Ultimate jest album zdjęć. Za pomocą ledwie jednego dotknięcia przycisku możesz przejść do widoku w siatce twoich zdjęć, które zorganizowane są według daty. Inną przydatną funkcją jest przesyłanie zdjęć do telefonów znajdujących się w pobliżu poprzez nfc, oraz opcja tworzenia ich kopii zapasowej w chmurze.

Camera360 Ultimate działa również z aparatami w stylu Sony Lens.

Wymaga trochę czasu

Gdy po raz pierwszy zacząłem korzystać z Camera360 Ultimate, było mi dość trudno poruszać się po interfejsie. Czułem się sfrustrowany, ponieważ chciałem wykonać zdjęcie, a nie przebierać między wszystkimi opcjami w poszukiwaniu tych, które najlepiej się nadają. Na początku nic nie jest jasne w tej aplikacji.

Camera360 Ultimate może być dość powolna. Strzałka powrotu umieszczona na górze ekranu często nie działa poprawnie, a wciskanie przycisku powrotu na telefonie albo również nic nie daje, albo cofa cię całkiem do ekranu głównego telefonu.

Ponadto musisz się przyzwyczaić, że w Camera360 Ultimate obraz powiększamy za pomocą slidera, a nie ściskania ekranu, do czego jest przyzwyczajona większość użytkowników. Łatwo się więc domyślić, że aplikacja ta nie należy do najbardziej intuicyjnych programów na świecie.

Jednak po przyjrzeniu się rezultatom, mogę śmiało powiedzieć, że z Camera360 Ultimate udało mi się wykonać najlepsze zdjęcia w życiu. Gdy już poświecisz trochę czasu na dogłębne poznanie Camera360 Ultimate i wszystkich jej funkcji, z łatwością będziesz w stanie robić świetne fotki. To naprawdę imponujące, że można cyknąć zdjęcie telefonem, które wygląda jakby zostało zrobione lustrzanką.

Fantastyczne rezultaty, gdyby tylko aplikacja była nieco łatwiejsza...

Camera360 Ultimate umożliwia robienie fantastycznych i profesjonalnie wyglądających zdjęć w różnych stylach i przy pomocy licznych efektów. Aplikacja świetnie się sprawdzi zarówno podczas wykonywania zwykłych zdjęć, jak i w celu osiągnięcia konkretnego efektu, w czym pomoże ci odpowiedni wybór jednego z wielu dostępnych aparatów.

Gdyby tylko deweloperzy poprawili nieco użyteczność i zrobili aplikację bardziej intuicyjną, Camera360 Ultimate miałaby szansę stać się numerem jeden wśród aplikacji aparatu na Androida.

Camera360 Ultimate

Download

Camera360 Ultimate 7.3.2

Opinie użytkowników o Camera360 Ultimate